Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Festyn Rodzinny - Zaczytane miasto

Utworzono dnia 28.06.2018

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny „Zaczytane miasto” – Baw się z KULTURĄ!

Festyn odbędzie się 7 lipca (sobota) w godz. 15.00 – 18.00 na boisku przy Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

W programie oprócz wspólnego czytania, malowania twarzy i modelowania balonów, znajdą się konkursy literackie, zabawy i gry sprawnościowe, warsztaty z klaunem Rafałem Mikołajewskim i wiele innych atrakcji.

Dodatkowo w czasie festynu odbędzie się konkurs wiedzy o literaturze „Łączy nas czytanie”, który rozpocznie się o 16.30.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne książki, między innymi „Monografia Piotrkowa Trybunalskiego” Michała Rawity – Witanowskiego czy „Znam takie miejsca…: gawędy o ulicach i placach Piotrkowa Trybunalskiego” Pawła Kendry i Agnieszki Bednarskiej-Smugi oraz wiele innych ciekawych tytułów dla dzieci i dorosłych.

 „Zaczytane miasto” to cykl czterech spotkań, które odbędą się w dzięki realizowanemu przez Miejską Bibliotekę Publiczną zadaniu pn. „Brawo!KULTURA” dofinansowanemu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konkurs „Łączy nas czytanie” to element realizowanego przez bibliotekę zadania „Lansowanie na czytanie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Galeria

Utworzono dnia 28.06.2018, 14:23

Znajdź nas na:

Facebook

Twitter

 

w.bibliotece.pl

 

ePUAP

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 844

W poprzednim tygodniu: 999

W tym miesiącu: 2930

W poprzednim miesiącu: 4924

Wszystkich: 159372