Odkryj naturę

Biblioteki publiczne w powiecie piotrkowskim

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Łącznie 379926
Dziś: 147
Internautów (od 2010.01.01)

Strona: 28 z 90
Poprzednia 1... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Następna

31.10.2013

mkidnPrace na Filii nr 1 przy ulicy Belzackiej nabierają tempa na ostatniej prostej. Wnętrze coraz bardziej zaczyna przypominać nowoczesną bibliotekę a nie plac budowlano-remontowy. Już w listopadzie otwarcie.

Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

30.10.2013

szwalbeMiejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na wykład Jolanty Szwalbe „Jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć". Spotkanie odbędzie się 7 listopada 2013 r. o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29. Jolanta Szwalbe jest autorką książek: „MYŚL I DZIAŁAJ DLA PRZYSZŁOŚCI – 900 inspirujących myśli o: pieniądzach, inwestowaniu, decyzjach, czasie, sukcesie, przyszłości...”, „ZŁAP NA ZAWSZE WIATR W ŻAGLE – 1000 inspirujących cytatów, które rozbudzą w tobie ducha przedsiębiorczości”, „WYRUSZ W DROGĘ – 900 inspirujących myśli Jana Pawła II o: działaniu, człowieku, życiu, starości, pracy”. Podczas spotkania autorka opowie o sobie i swojej twórczości, o ludziach, na których się wzoruje, a także zachęci do tego, by zawsze być ciekawym świata, aktywnym fizycznie i umysłowo oraz by spełniać swoje marzenia. Serdecznie zapraszamy.

28.10.2013

plakat fotoMiejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Sławomira Mielczarka, który odbędzie się 31 października o godzinie 17:00 w czytelni dla dorosłych. Zdjęcia przedstawiają florę i faunę ziemi piotrkowskiej.

Wystawę "Bliżej natury" będzie można oglądać do 29 listopada od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00, oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00. Wydarzenie odbywa się dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zadania "3xZ. ZIELEŃ - ZWIERZĘTA - ZDROWIE. Edukacja ekologiczno-czytelnicza dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego".

Serdecznie zapraszamy.

24.10.2013

fos23 października odbyły się dwa warsztaty pn.: "Ekologia Mieszczucha" w Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim. Uczniowie dowiedzieli się jak zachowywać się proekologicznie będąc mieszkańcem miasta, jak proste codzienne czynności wpływają na środowisko naturalne. Warsztaty były prowadzone przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Źródła"  z Łodzi, odbyły się dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zadania "3xZ. ZIELEŃ - ZWIERZĘTA - ZDROWIE. Edukacja ekologiczno-czytelnicza dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego".

23.10.2013

bezOddział dla Dzieci MBP zachęca do uczestnictwa w konkursie czytelniczym „Bezpieczniaki to fajne dzieciaki” dla uczniów klas I szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego. Konkurs odbędzie się 26 listopada 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Jerozolimska 29.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!!!

źródło zdjęcia: www.piekary.pl

W załączniku regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa Tutaj.

Strona: 28 z 90
Poprzednia 1... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Następna

Prenumerata
Wypozyczalnia miedzybiblioteczna Wypozyczalnia regionalna Katalogi online Bibliografia załącznikowa Informacje dla czytelników Kalendarium Kalendarium